Değerlerimiz

Kalite Politikamız

Üretiminde, ürünlerimizin kullanıcılarına duyduğumuz saygı nedeniyle, onların sağlığını olumsuz etkileyecek hiçbir işlem, katkı maddesi vb. söz konusu değildir.

Amacımız kaliteli ve istikrarlı üretim yaparak müşterilerimizin satın almış olduğu ürünlerden maksimum düzeyde memnun kalmasını sağlamaktır. Bunun için kaliteli hammadde alımı, kalifiye personel istihdamı ve kaliteli üretim yapmak işletmemizdeki tüm faaliyetlerin temelini oluşturmaktadır. Bu noktada, sadece üretilen malı kontrol etmek devamlı kalitenin sağlanması açısından yeterli değildir. Kalite, hammadde girişinden, ürün nihai tüketiciye ulaşana kadar olan tüm aşamalarda sağlanması ve izlenerek korunması gereken bir kavramdır.

Firmamız hammadde alımından ve ürün çeşitlerimizin üretimi aşamasına kadar büyük titizlikle ISO 22000 ve BRC FOOD Gıda Güvenlik ve kalite kontrol sistemine uygun koşullarda üretimini gerçekleştirilir. Ayrıca tedarikçisi olduğumuz firmalar tarafında ve belgelendirme firmaları tarafından yılda toplamda dört kez denetime tabi tutulur.

Bu nedenle tüm aşamalarda olası bütün tehlikeleri belirleyen, önleyen, uluslar arası kabul görmüş, ürün güvenliğini artıran, eğitimli ve yetişmiş personelle çalışma disiplinine öncelik veren, yüksek ve devamlı kaliteyle tüketicilerimiz nezdinde güven ve prestij sağlayan bu sistemleri uygulamak bizi daha da güçlendirdi.

Ürün kayıplarını en aza indirdik, maliyetlerimizi azalttık, pazar gücümüzü artırdık, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni sağlamlaştırdık. İnsan ve çevre sağlığını ön planda tutmayı, %100 sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretim yapmayı ve çalışanlarımızı hijyen ve sanitasyon konusunda sürekli eğitmeyi üretim politikamız olarak belirledik.

tr Turkish
X